הגדל תמונה

רוז לורד

רוז לורד הוציאה לאור את 'Cornucopia News', עורכת את 'Food for Peace and (R)evolution', מוציאה לאור את 'Global Coalition for Peace' ומחברת הספר 'מה שלמדתי על מזון ושלום'. היא רעיה, אם לשלושה בנים בוגרים, סבתא ואחות מורשה. היא חקרה את היחסים שבין מזון לשלום מאז 1990 וקבלה תעודה בתזונה צמחונית מהאקדמיה האמריקאית לתזונה.

במאמץ להפיץ את המידע שצברה, רוז התחילה ללמד קורסים ב'אכילה של שלום' בקולג' המקומי ובמקומות אחרים. היא גם פרסמה במשך שנתיים את הידיעון החדשי 'Cornucopia News'. ידיעון זה התמזג עם שני ידיעונים דומים והפך לרבעון בשם: 'Food for Peace and (R)evolution'. עשרות מרשמים ומאמרים מעניינים מפרסומים אלה מתפרסמים באתר: www.food4peace.com (אנגלית). ניתן לקרוא את המהדורה הנוכחית של הרבעון באתר: www.schooloflife.org שם יש להקיש על הקישורית Spiritual Food for the New Millennium ואח"כ על Current Newsletter.

רוז מעורבת עמוקות בתנועת השלום מאז 11 לספטמבר 2001. היא מייסדת-שותפה של 'הקואליציה הגלובלית לשלום', ארגון ללא מטרת רווח הפועל לחיזוק האחדות בין תנועות שלום עממיות ולהגברת התקשורת בין מבקשי השלום בכל העולם.


מאמרים שפורסמו במדורנו 'חדשות ודעות'

פרטים נוספים על הקואליציה הגלובלית לשלום ניתן לראות באתר (באנגלית): www.globalcoalitionforpeace.net

אנא בקרו גם באתר: למידע על תערובת האפיה הטבעונית של רוז. www.cornucopiacafe.com

דוא"ל: rose@food4peace.com
כל הזכויות שמורות ל'דרכי תקוה', © 2003-5

'דרכי-תקוה' שומר על זכותו לפרסם חומרים לפי שיקול דעתם של עורכי האתר. עם זאת, כל החומרים באתר זה מתפרסמים על אחריותם הבלעדית של מחבריהם. בעלי האתר ועורכיו אינם מקבלים על עצמם אחריות לשום חומר, אלא אם הם נזכרים במפורש כמחבריו של קטע מסויים.