ספרים מאת הרון יחיא

(אנגלית)

האיסלאם מוקיע את הטרור

הטרור הוא פשע נגד האנושות. הוא מתקיף בברוטליות אנשים חפים מפשע. האיסלאם היא הדת שפרושה "שלום". בקוראן, ספר הקודש של האיסלאם, מצווה האל על המאמינים להביא לעולם שלום ובטחון. הטרור וכל שאר העוולות בעולם הם המעשים שהמוסלמים מצווים להתנגד להם. המוסר האיסלאמי הוא התרופה לטרור, לא הגורם לו. אלה הנוקטים בטרור או התומכים בו בשם האיסלאם, חיים בטעות גדולה. הם מבצעים פשע שהאל קילל בקוראן. כל המוסלמים האמיתיים מוקיעים טרור מכל סוג ומשתתפים בכאבם של הקורבנות.

להזמנת הספר

 

רק אהבה יכולה לנצח את הטרור

ספר זה מסביר שרק אהבה, סובלנות ושלום יכולים לשרש את הטרור. הוא מגלה באמצעות ציטטות מהקוראן, מהברית החדשה ומהתורה, שהטרור הוא צורה של אכזריות פראית, המוקעת על ידי כל הדתות המקודשות. הספר מראה, באמצעות דוגמאות מההיסטוריה, שהדרך היחידה להלחם בטרור היא לאמץ את התחושות הנובעות מערכי הדת, כגון אהבה, רחמים, סלחנות, סובלנות וצדק.

להזמנת הספר

 

קריאה לאחדות

כיום, מחלוקות רעיוניות ממשיכות לפלג את העולם. אך המוסלמים אינם ניצבים בקוטב אחד כשהיהודים והנוצרים בקוטב ההפוך. למעשה, קוטב אחד מייצג את כל המאמינים בקיומו ואחדותו של האל והקוטב ההפוך מסמל את אלה שאינם מאמינים בכך ודוגלים באידיאולוגיות אנטי-דתיות כמו המטריאליזם והדארוויניזם.

יהודים, נוצרים ומוסלמים חייבים לסיים אחת ולתמיד את כל המחלוקות ההיסטוריות, הדעות הקדומות, אי-ההבנות והסכסוכים שנגרמו ע"י צרות אפקים וחוסר סובלנות. מאמיני שלוש הדתות של ההתגלות האלוהית חייבים לקבל אלה את אלה, כי החשוב ביותר הוא הדגש על ערכיהם המשותפים שיקלו את החיים עבור כולם. חשוב לאמץ גישה בונה ומשלימה ומתוך כך להתאחד.

בספר זה, "עמי הספר" נקראים למטרה הזו: הבה נאחד כוחות במאבק הרעיוני נגד כל האידיאולוגיות התומכות בגישות בלתי מוסריות ואתאיסטיות, במיוחד הדארוויניזם. הבה נשתף את משאבינו הטכנולוגיים ואת הידע, הנסיון והמאמצים שלנו. הבה נכריז על טעויות המאמינים בדארוויניזם, באבולוציה ובמטריאליזם, לאור המחקר המדעי החדשני. הבה נפעל יחדיו לבשר לבני האדם שהאל הכל-יכול ברא את היקום ואת כל מה שיש בו, חי ודומם כאחד, יחד עם כל ההוכחות לכל הנסים.

לקריאת הספר און-ליין (באנגלית)

האיסלאם מוקיע את האנטישמיות

אודות הרון יחיא

מאמרים שפורסמו במדורנו 'חדשות ודעות'

מאמרים נוספים מאת הרון יחיא (באנגלית):

Islam And The People Of The Book

Let Us Join Forces Together

Muslims and The People of the Book in History

בקרו: באתר של הרון יחיא

באתר "איחוד האמונות"

לרכישת ספריו של הרון יחיא: www.bookglobal.net

להתקשר עם הרון יחיא
כל הזכויות שמורות ל'דרכי תקוה', © 2003-5

'דרכי-תקוה' שומר על זכותו לפרסם חומרים לפי שיקול דעתם של עורכי האתר. עם זאת, כל החומרים באתר זה מתפרסמים על אחריותם הבלעדית של מחבריהם. בעלי האתר ועורכיו אינם מקבלים על עצמם אחריות לשום חומר, אלא אם הם נזכרים במפורש כמחבריו של קטע מסויים.