הגדל תמונה

 

גבריאלה קרן

ישראלית ממוצא מקסיקאי, שטיילה בכל העולם לפני שהגיעה לתחנה הסופית: ירושלים.

הדרך בה נסעתי במיוחד היא דרך השילוב בין הפכים: בין שורשי המקסיקאים, צרפתיים, בולגריים, יהודיים ונוצריים, בין שמירת המצוות לבין שמירה על רגישות מול אתגרי החיים, בין התמודדות עם מציאות קשה לבין תקוה לגאולת העולם. היו שני פרקים בחיי, כל אחד בדיוק בן עשרים וחמש שנה. הראשון התרחש בארצות שונות מחוץ לישראל וכלל הכל חוץ מתוכן. הפרק השני התרחש בישראל והיה הרפתקה ארוכה ומרתקת בבית הספר של החיים. בתפר שבין שתי התקופות, התוודעתי לתורות המזרח וליוגה, שהיא שיטה אותה אני מתרגלת מזה שלושים שנה. היוגה שמפעילה וממריצה את כל רמ"ח אברי האדם, נותנת לגוף את מה שנותנות המצוות לנשמה.

יש לי מורשת של שלוש בנות, רחל הלומדת רפואה אלטרנטיבית, צביה המטיילת כעת ברחבי העולם ומעוררת את געגועי אמה, ודיצה השרה בלהקת האלכימאים ומנהלת את ענייניה. נסיוני המקצועי כולל תחומים רבים ככותבת, עתונאית, מתרגמת, מתאמת אירועים ובמיוחד כמורה ומרפאת ביוגה.


דוא"ל: gabi-keren@013.net.il

שמע ישראל

השדכן

מחשבות בסבך המבוכה

מאמרים שפורסמו במדורנו 'חדשות ודעות'
כל הזכויות שמורות ל'דרכי תקוה', © 2003-5

'דרכי-תקוה' שומר על זכותו לפרסם חומרים לפי שיקול דעתם של עורכי האתר. עם זאת, כל החומרים באתר זה מתפרסמים על אחריותם הבלעדית של מחבריהם. בעלי האתר ועורכיו אינם מקבלים על עצמם אחריות לשום חומר, אלא אם הם נזכרים במפורש כמחבריו של קטע מסויים.