'בית קפה לכל העמים' הוא מקום מפגש ללבבות, מקום שבו יכולים בני כל העמים והדתות לחלוק יחדיו הרמוניה, יופי והבנה הדדית.

אנו משתדלים להציע חוויה חמימה של הכנסת אורחים יפה, החל ממיקום בית הקפה, עיצובו הפנימי והחיצוני, המשך ברמת השרות והכיבוד המוצע לאורחים, ועד לאיכות המוצרים שאנו מטפחים ולתוכנית התרבותית המוצגת במקום. כל אלה יוצרים קשר, תחושה, רעיון שנזרע ועשוי לנבוט ולצמוח להבנה חדשה של הממד האנושי המשותף לכולנו.

מטרת בית הקפה לכל העמים היא לקבוע אמות מידה שיצרו אווירה, שתאפשר לאורחינו להשתחרר מן המנטליות הנחותה של הפחד, השנאה והדעות הקדומות, ולנסות גישה אחרת. הגישה שלנו מעריכה את היופי שבאדם ומבקשת להפגיש את בני האדם על המישור האנושי.

אנו מפעילים עתה את בית הקפה שלנו במזרח ירושלים, למרגלות הר הזיתים, ליד כנסיית גת-שמנים. המקום שייך למשפחה מוסלמית ומנוהל על ידי צוות בין-דתי (יהודים, נוצרים ומוסלמים). אנו מגישים קפה ותה ומציגים הופעות חיות - בכל שבוע בשפה אחרת, כמו גם מצגות של רעיונות יפים, קריאת שירה, סדנאות וחגיגות לכבוד חגים דתיים וחילוניים.

המקום פתוח פעמיים בשבוע בשעות אחה"צ (בימי שישי ושלישי). אנו עובדים בהתנדבות, משקיעים את כספנו וזמננו הפרטיים, מתוך דבקות ובחירה ליטול אחריות למצב הדברים בארצנו ובעולמנו.

אנו מחפשים טבחים, נותני שירותים, אמנים ומופיעים, כמו גם מגייסי תרומות, אנשי יחסי ציבור ומפיקים למופעי 'כל העמים'.

נא להתקשר לדוא"ל: allnationscafe@yahoo.com

או לטלפן: 055-832495 ולשוחח עם דיאן אור.


בקרו באתר שלנו

מאמרים שפורסמו במדורנו 'חדשות ודעות'
כל הזכויות שמורות ל'דרכי תקוה', © 2003-5

'דרכי-תקוה' שומר על זכותו לפרסם חומרים לפי שיקול דעתם של עורכי האתר. עם זאת, כל החומרים באתר זה מתפרסמים על אחריותם הבלעדית של מחבריהם. בעלי האתר ועורכיו אינם מקבלים על עצמם אחריות לשום חומר, אלא אם הם נזכרים במפורש כמחבריו של קטע מסויים.