הגדל תמונה

אשר שלאין

אשר עסק ועוסק בנושאים רבים: מהם במהלך עבודתו, ככלכלן ויועץ לניהול, כמעבד נתונים, כמרצה ומדריך במסגרות אקדמיות ואחרות, וכן כמורה ומחנך במסגרת תיכונית ובמסגרת פנימייתית ומשלימה; מהם בפעילות ציבורית, בתחומים: רוחניים-תרבותיים, צרכניים, פוליטיים, קידום דיאלוג בתנאי קונפליקט, זכויות אזרחים ועובדים, ארגון מקצועי;מהם בתחומי עניין אחרים, כגון: ייעוץ בבעיות אישיות, בירור אמונות וערכים, ריפוי אנרגטי, אמנויות במה, אמנות הסיפור.

למד נושאים שונים, חלקם במסגרת אקדמית, חלקם במסגרות מקצועיות ואף בלימוד עצמי. ביניהם: כלכלה, סוציולוגיה, פילוסופיה, מדע המדינה, מינהל ציבורי ועסקי, יהדות, עיתונות, פסיכולוגיה וחינוך, מיחשוב, תורות רוחניות, רפואה חלופית, תיאטרון ועוד.

פרסם מאמרים וכתבות, בעיקר בנושאי משק, כתב חוברות הדרכה בעניני תכנון ותקציב, הכין נירות עמדה ומצעים לדיון, חיבר תכניות ותרחישים לפעולה ציבורית, ניסח חוקים, תקנות ונהלים, קידם מודעות במפגשים קבוצתיים, שלח ידו גם בכתיבה אמנותית לסוגיה.


סיפורו של אשר: "פלישתראל"

הצעתו של אשר: חלופה ל"הינתקות"

מאמרים שפורסמו במדורנו 'חדשות ודעות'

בקרו באתר של אשר

או כתבו ל:
אשר שלאין
ת"ד 36242 תל-אביב 61362
דואר אלקטרוני: ashersh@bezeqint.net
תא קולי: 03-5608150
בית: 03-5609573 (לא בשבת)
כל הזכויות שמורות ל'דרכי תקוה', © 2003-5

'דרכי-תקוה' שומר על זכותו לפרסם חומרים לפי שיקול דעתם של עורכי האתר. עם זאת, כל החומרים באתר זה מתפרסמים על אחריותם הבלעדית של מחבריהם. בעלי האתר ועורכיו אינם מקבלים על עצמם אחריות לשום חומר, אלא אם הם נזכרים במפורש כמחבריו של קטע מסויים.