מאמר קצר מאת אהוד טוקטלי

לפעול נגד הפושעים!

אם ממשלות לבנון והרשות הפלשתינאית אינן רוצות או אינן מסוגלות לפרק מנשקם את ארגוני הטרור הפועלים משטחן בפקודת איראן, הן אינן ראויות להכרה בינלאומית כמשטרים לגיטימיים.

החלטות מועצת הבטחון של האו"ם ואמנות בינלאומיות מגדירות פשעים נגד האנושות כך: "השתתפות וידיעה על התקפות נרחבות ושיטתיות נגד אוכלוסיה אזרחית, וביצוע מעשים מרובים של מעשים [כאלה] ... נגד אוכלוסיה אזרחית כל-שהיא." כללים בינלאומיים מחייבים אלה גם דורשים מכל המדינות לנקוט אמצעים נגד הטרור כמו "להעמיד לדין את מבצעיהם, מארגניהם ותומכיהם של התקפות טרור" ומדגישים שהאחראים לסיוע, לתמיכה ולמתן מחסה למי שמבצע, מארגן ותומך במעשים אלה יהיו אחראים למעשים וישאו בתוצאותיהם.

התוקפנות הטרוריסטית המתמשכת של הפושעים האיסלאמיסטים מחיזבאללה ומחמאס נגד אזרחים תמימים בתוך גבולותיה המוכרים של ישראל מהווה מדיניות שיטתית של ביצוע פשעים נגד האנושות בזדון ושליטי לבנון והרש"פ אשמים במתן מחסה וסיוע לפושעים.

לפיכך, הקהיליה הבינלאומית, כולל ארה"ב, האו"ם, האיחוד האירופי, G8 ונאט"ו, חייבת לשלוח כח משימה שישחרר את אזרחי לבנון ורצועת עזה מהכיבוש הטרוריסטי וממשלי הבובות הנותנים לו מחסה. עליהם להשליט חוק וסדר עד ששני עמים אלה יוכיחו במעשיהם שהם בשלים לחיים מדיניים במסגרת החוק הבינלאומי.

כל העולם יודע היטב שישראל תחיה בשלום ותכבד את כל שכנותיה ברגע שייפסקו התקפותיהם הנפשעות של הטרוריסטים.

אהוד טוקטלי, 16/7/2006

אודות אהוד טוקטלי ומאמרים נוספים


סגור חלון